تبلیغات
اخبار ورزشی - دایی:كمك می‌كنم انصاری‌فرد پرسپولیسی شود
اخبار ورزشی
سه شنبه 14 تیر 1390

دایی:كمك می‌كنم انصاری‌فرد پرسپولیسی شود

سه شنبه 14 تیر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :محمد

متاسفانه آقایان که قصد داشتند من را مقابل هواداران قرار دهند تعبیر دیگری از نامه من داشته و به همگان اعلام کردند دایی حاضر به پذیرش مربیگری در پرسپولیس نیست.

 

در تمام روزهایی که تغییر و تحولات در سطح مربیگری باشگاه پرسپولیس رخ داد و اتفاقاتی که در زمینه نقل و انتقال بازیکن به وقوع پیوست جای خالی علی دایی و اظهار نظرهایش در مورد این وقایع احساس می‌شد. علی دایی در اولین مصاحبه خود پس از بازگشت از سفر حرف‌های جالبی به خبرنگار روزنامه امتیاز زده که گزیده‌ای از آن را در ادامه می‌خوانید.

هرگز روزهای خوب را با هواداران پرسپولیس فراموش نمی‌کنم. هواداران پرسپولیس شایسته بهترین‌ها هستند و از این که طی دو فصل دو مرتبه با آنها قهرمان جام‌حذفی شدم احساس غرور می‌کنم. امیدوارم توانسته باشم رضایت آنها را جلب کنم. آنها این لیاقت را دارند تا همه ساله بر اوج فوتبال ایران بایستند.*همان‌طور که هواداران همواره نسبت به من اظهار لطف دارند من هم نمی‌توانم علاقه‌ام به آنها را کتمان کنم. رابطه من و سرمایه‌های باشگاه به‌قدری محکم است که کسی نمی‌تواند بین من و آنها فاصله ایجاد کند.

*از این که می‌بینم خیلی‌ها عنوان می‌کنند من به پیشنهاد سرخپوشان جواب منفی دادم تعجب می‌کنم. هرگز نگفتم من هدایت پرسپولیس را نمی‌پذیرم. این تیم متعلق به هوادارانی است که من آرزوی خدمت به آنها را دارم. لطفا یک بار دیگر نامه من را بخوانید؛ در آن نامه آوردم در صورتی که هیئت مدیره‌ای تشکیل شود و مدیرعامل انتخاب شود با کمال میل هدایت تیم محبوبم را می‌پذیرم و مثل فصل قبل آنها را به سمت قهرمانی هدایت می‌کنم ولی متاسفانه آقایان که قصد داشتند من را مقابل هواداران قرار دهند تعبیر دیگری از نامه من داشته و به همگان اعلام کردند دایی حاضر به پذیرش مربیگری در پرسپولیس نیست.

*از این‌که خیلی‌ها گمان می‌کنند در این فوتبال به فکر پول و منافع شخصی هستم تعجب می‌کنم چون اعتقاد دارم همه باید فهمیده باشند علی دایی در این فوتبال دنبال پول نیست چون اگر این چنین بود به سایر پیشنهادها پاسخ مثبت می‌دادم.

*متاسفم از این که خیلی‌ها به این شایعات دامن زدند که من نمی‌گذارم کریم انصاری‌فرد پیراهن پرسپولیس را بپوشد. او در بهترین شرایط تصمیم‌گیری قرار دارد و شک نداشته باشید به‌خاطر هواداران پرسپولیس هم که شده کمک می‌کنم تا انصاری‌فرد پرسپولیسی شود.

*از آن دسته مربیان نیستم که با جدایی از پرسپولیس شکست این تیم را آرزو کنم. پرسپولیس به هواداران تعلق دارد و امیدوارم هواداران دوست‌داشتنی پرسپولیس به هر آنچه می‌خواهند برسند و من نیز برای شادی آنها دعا می‌کنم.

*از اینکه روی حرفم ایستادم احساس غرور می‌کنم چون سر، خم نکردم تا بمانم. ولی خیلی‌ها به خاطر این که بمانند هزاران بار حرف خود را تغییر می‌دهند که خوشحالم مردم آنها را می‌شناسند و دست آنها برای هواداران رو شده است.

*طی روزهای گذشته پیشکسوتان و هواداران زیادی مثل من برای پرسپولیس اظهار نگرانی کردند. آنها نیز با دلسوزیهایشان از من حمایت کردند که از همه آنها تشکر می‌کنم. پرسپولیس تیمی است که میلیون‌ها هوادار و صدها پیشکسوت دلش برای آن می‌تپد ولی افسوس که عده‌ای به آن چسبیده‌اند.

*دایی در واکنش به صحبت‌های محمد نصرتی که گفته بود به پرسپولیس می‌روم که دایی هدایت آن را برعهده ندارد گفت: متاسفم از این‌که پرسپولیس بازیکنی را جذب کرده که در ظاهر می‌گوید پرسپولیسی هستم ولی در باطن قضیه فرق می‌کند. اگر این آقا عشق به پرسپولیس دارد پس چرا به باشگاه استقلال رفت و با آنها قرارداد امضا کرد. باور کنید اگر من مربی پرسپولیس بودم هرگز بازیکنی مثل نصرتی را جذب نمی‌کردم.

*پرسپولیس خانه بازیکنانی مثل علی کریمی است. از این‌که او به خانه‌اش برگشته احساس خوبی دارم و امیدوارم او در کنار هواداران پرسپولیس به جایگاه واقعی‌اش برسد. من برای علی کریمی آرزوی موفقیت دارم.