تبلیغات
اخبار ورزشی - شاهین رضایتنامه ایران نژاد را نمی دهد
اخبار ورزشی
سه شنبه 14 تیر 1390

شاهین رضایتنامه ایران نژاد را نمی دهد

سه شنبه 14 تیر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :محمد

تیم فوتبال شاهین بوشهر ظاهراً مشکل مالی ندارد. این باشگاه در حال حاضر در کمپ تیم‌های ملی فوتبال تمرین می‌کند.

به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر،ابوالفتحی سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه شاهین بوشهر آخرین وضعیت شاهین بوشهر را توضیح می‌دهد.

وضعیت شاهین بوشهر چطور است؟ در زمینه جذب بازیکنان چه کار کرده‌اید؟

با علی انصاریان ، میثم منیعی و هادی شکوری جلساتی داشتیم که قرارداد داخلی بستیم. آن‌ها در تمرینات ما در تهران شرکت می‌کنند و وقتی به بوشهر برگردیم قراردادشان را ثبت می‌کنند. با یک دروازه‌بان خوب هم در حال رایزنی هستیم که به محض قطعی شدن خبرش را اعلام می‌کنیم. مصطفی شجاعی آقای گل لیگ یک در دو فصل اخیر هم یکی از افرادی است که با او به توافق رسیده‌ایم. ما به طور مکرر در حال جذب و رایزنی با بازیکنان هستیم.

در کادر فنی چه نفراتی اضافه می‌شوند؟

به احتمال فراوان بهزاد نوشادی بدنساز فصل گذشته استقلال تهران و همچنین محمد مومنی به کادر فنی ما اضافه خواهند شد. تا آخر هفته هم مربی دروازه‌بان‌ها که احتمالاً خارجی است را معرفی می‌کنیم. ما تمام کارها را بر اساس خواسته‌های سرمربی انجام می‌دهیم.

قرار نیست مدیر عامل معرفی کنید؟

فعلاً علی افراشته سرپرست باشگاه کارش را انجام می‌دهد و ایشان به عنوان نماینده در بوشهر خودش را معرفی کرده که کارهای استانی تیم را انجام دهد. در حال حاضر هیئت مدیره تصمیمی برای معرفی مدیر عامل ندارد و علی افراشته کارش را انجام می‌دهد.

از مشکلات مالی شاهین بوشهر چه خبر؟

از فصل گذشته نزدیک شصت درصد قراردادهای بازیکنان باقی مانده بود که ما با آن‌ها تسویه حساب کردیم. شصت درصد حق و حقوق بازیکنان فصل گذشته را دادیم و همچنین بیست درصد از قرارداد فصل آینده را هم داده‌ایم که بخشی از این پرداختی‌ها نقدی بوده و بخشی دیگر با ارائه چک دو ماهه. هواداران ما با شنیدن این خبر خوشحال خواهند شد. آن‌ها شک نداشته باشند شاهین بوشهر دیگر مشکل مالی نخواهد داشت.

تا حالا چه بازیکنانی از شاهین بوشهر جدا شده‌اند؟

مجتبی روشنگر از تیم ما جدا شد. رضایت‌نامه علی سلمانی هم صادر شد. احمد آل نعمه ، ستار زارع و عبدالله کرمی هم سه بازیکن خوب ما بودند که قبل از روی کار آمدن هیئت مدیره جدید از تیم جدا شده بودند.

بازیکن خارجی نمی‌گیرید؟

بر اساس درخواست‌های سرمربی تیم به دنبال یک بازیکن آسیایی هستیم. مذاکراتی انجام داده‌ایم. سه بازیکن خارجی دیگر هم در دفاع ، هافبک نفوذی و مهاجم مد نظر هستند.

ظاهراً پرسپولیس تهران محسن ایرا‌نژاد را می‌خواهد؟

با درخواست پرسپولیس تهران موافقت نکردیم چون به محسن ایرا‌نژاد نیاز داریم. برای این بازیکن رضایت‌نامه صادر نخواهیم کرد.

از تمرینات تیم چه خبر؟

تمرینات شاهین بوشهر از دیروز در کمپ تیم‌های ملی شروع شده. با توجه به شرایط آب و هوایی بوشهر کارمان را در تهران شروع کردیم. یک اردو هم در اردبیل خواهیم داشت. در آینده خوابگاه و زمین تمرینی شاهین بوشهر را تجهیز خواهیم کرد. برنامه‌هایی هم برای کانون هواداران باشگاه داریم که در آینده اعلام خواهیم کرد.