تبلیغات
اخبار ورزشی - محمود خوردبین:مهدوی‌کیا به پرسپولیس فرصت نداد/ در جذب بازیکن موفق نبودیم
اخبار ورزشی
سه شنبه 14 تیر 1390

محمود خوردبین:مهدوی‌کیا به پرسپولیس فرصت نداد/ در جذب بازیکن موفق نبودیم

سه شنبه 14 تیر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :محمد

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شخصا با مهدوی کیا گفتگو کرده بود گفت: مهدوی کیا به ما فرصت لازم را نداد و با داماش قرارداد بست.

محمود خوردبین در پایان نشست امروز سه شنبه  قرعه کشی یازدهمین دوره لیگ برتر گفت: استیلی از من خواهش کرده بود که با مهدوی کیا صحبت کنم. من تماس گرفتم و مادرش گوشی را برداشت. چند ساعت بعد حسین قدوسی با من تماس گرفت و به او هم گفتم به مهدوی کیا بگوید با من تماس بگیرد. مهدی هم زنگ زد و از او خواستم 3-4 روز به ما مهلت بدهد.

 وی ادامه داد: جایگاه مهدی بسیار بالاست و از او خواهش کردم بیشتر منتظر بماند اما او به ما فرصت لازم را نداد و با داماش قرارداد بست. مهدوی کیا بزرگ پرسپولیس است و باید به این تیم می آمد اما این اتفاق نیفتاد.
 
 سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه دروغ است می گویند ما مهدوی کیا را نمی خواستیم افزود: بحث رودربایستی مهدوی کیا با من وجود ندارد و اینکه ما از او خواستیم 5-4 روز صبر کند و به او خبر می دهیم یک بحث درست بود البته ایشان هم حق دارد تیم آینده اش را انتخاب کند و من برای او آرزوی موفقیت می کنم زیرا بازیکن بزرگی است.
 
 وی درمورد این مسئله که اگر امروز هم پرسپولیس مهدوی کیا را بخواهد به نظر نمی رسد امیر عابدینی و حتی خود مهدوی کیا هم با این موضوع مخالفت داشته باشند اظهار داشت: این مسئله به باشگاه بر می‌گردد ولی من به شخصه دوست داشتم مهدوی کیا به پرسپولیس بیاید.
 
 وی با بیان اینکه باشگاه پرسپولیس 50 درصد در فصل نقل و انتقالات موفق بوده است تاکید کرد: ما در این مدت نصرتی و کریمی را جذب کردیم و نفرات زیادی از جمله مهرداد اولادی هم مد نظرمان است که امیدوارم بتوانیم آنها را جذب کنیم. با جذب دو سه بازیکن خارجی و یک دروازه بان تیممان تکمیل می‌شود.
 
 خوردبین در مورد اینکه مدیر برنامه اولادی اعلام کرده پرسپولیس دیگر به فکر این بازیکن نباشد زیرا او به اروپا می رود تاکید کرد: ما قبلا هم در این خصوص صحبت کرده ایم و قرار است اگر اولادی به اروپا نرود به پرسپولیس بیاید.
 
 وی با بیان اینکه تیمی که می خواهد قهرمان شود همه بازیها را باید ببرد پس نباید به این موضوع فکر کند که پیش از شهرآورد با تیم ذوب آهن بازی می‌کند یا تیمی دیگر، اظهار داشت: ما در ورزشگاه با استقلال از نظر تماشاگر شریک هستیم و نمی توانیم بگوییم کدام تیم میهمان است یا میزبان.
 
 سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: ما در روند جذب بازیکن موفق نبودیم اما از نظر آماده سازی در شرایط خوبی قرار داریم.