تبلیغات
اخبار ورزشی - مگر کار پرسپولیسی‌ها در جذب نصرتی درست بود؟
اخبار ورزشی
چهارشنبه 15 تیر 1390

مگر کار پرسپولیسی‌ها در جذب نصرتی درست بود؟

چهارشنبه 15 تیر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :محمد

سرمربی استقلال گفت: پرسپولیسی‌ها معتقدند مذاکره ما با مربی آلمانی درست نبود اما مگر گرفتن نصرتی از استقلال کار درستی بود؟

پرویز مظلومی در خصوص اعتراض پرسپولیسی‌ها مبنی بر اینکه مذاکره استقلال با هنکه درست و حرفه‌ای نبوده، اظهار داشت: مگر پرسپولیسی‌ها کار درستی کردند که حالا کار ما غلط شده است؟ مگر آقایان، نصرتی را از استقلال نگرفتند و به پرسپولیس بردند؟ محض اطلاع آنها باید بگویم خیلی وقت است که با هنکه صحبت کرده‌ایم و مذاکره ما ربطی به امروز و دیروز ندارد. بیش از دو ماه است که با این مربی مذاکره کرده‌ایم و هنوز هم در حال ادامه مذاکرات هستیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا کار این مربی آلمانی با استقلال تمام شده یا خیر، گفت: آقای فتح‌الله‌زاده همه چیز را می‌داند. ایشان از طریق رودی فولر که رابطه صمیمانه‌ای با او دارد مذاکرات با این مربی را از مدت‌ها قبل انجام داده و در حال پیگیری است.

مظلومی در ادامه در خصوص شایعه قهر فرهاد مجیدی از استقلال و اینکه گفته می‌شود او با ناراحتی اردوی کردان را ترک کرده، عنوان کرد: اصلا چنین مسائلی نیست. مجیدی به آلمان سفر کرده و تنها دلیلش بیماری فرزند او است. این بازیکن مشکل بیماری فرزندش را با ما مطرح کرد. فرهاد اجازه گرفت و سپس به امارات رفت تا فرزندش را برای معالجه به آلمان ببرد. بحث قهر در کار نیست و به زودی خواهید دید که مجیدی پس از حل مشکل فرزندش به تمرینات بازمی‌گردد.

وی در خصوص حضور فتح‌الله‌زاده در اردوی کردان و صحبت او با بازیکنان گفت:‌ امیدوارم قول‌هایی که فتح‌الله‌زاده داده‌ عملی شود چون شرایط بسیار حساس و البته سخت است. ایشان با توجه به قول‌هایی که داده شده با بازیکنان صحبت کرد و امیدواریم مسائل مالی هرچه سریع‌تر حل شود.

سرمربی استقلال درباره اینکه گفته می‌شود سید جلال حسینی قصد تمدید قرارداد با سپاهان را دارد، تصریح کرد: ما هم مثل همه منتظر هستیم تا تیم ملی از اتریش برگردد. قبل از سفر مذاکراتمان را با این بازیکن انجام داده بودیم و تمامی این حرف‌ها گمانه‌زنی است.

مظلومی در پاسخ به این سؤال که در صورتی که حسینی به استقلال نیاید تکلیف خط دفاع این تیم چه می‌شود، گفت: روی حسینی حساب باز کرده‌ایم و منتظر این بازیکن هستیم. ضمن آنکه لنگ نمی‌مانیم و می‌توانیم بازیکن خارجی بگیریم اما همان‌طور که گفتم توافقات لازم با حسینی انجام شده است.

مظلومی در پایان با اشاره به اردوی استقلال گفت: فردا صبح آخرین تمرین خود را در کردان برگزار می‌کنیم و پس از استراحت دو روزه از شنبه تمرینات مجددا در تهران پیگیری خواهد شد.