تبلیغات
اخبار ورزشی - جعفری:امیدوارم فدراسیون تراکتورسازی را ببخشد
اخبار ورزشی
چهارشنبه 15 تیر 1390

جعفری:امیدوارم فدراسیون تراکتورسازی را ببخشد

چهارشنبه 15 تیر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :محمد

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز هدف‌گذاری برای چگونگی حضور در لیگ برتر را عامل بالا رفتن فشار و حاشیه دانست و گفت: همه تیم‌ها که در لیگ حضور دارند، در اندیشه قهرمانی یا کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند.

 

محمدحسین جعفری در گفتگو با مهر، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز ضمن بیان مطلب فوق گفت: با حضور قلعه‌نویی در تیم تراکتورسازی، در این دو هفته تمرینات بسیار خوبی را انجام دادیم و با جذب شش سهمیه لیگ برتری، کادرفنی با تمام توان تیم را برای حضور در لیگ برتر آماده می کند.

وی با ابراز خرسندی از عملکرد تیم تراکتورسازی تبریز در فصل نقل و انتقالات اضافه کرد: با جذب احمد آل نعمه، سیاوش اکبرپور، احسان حاج صفی، امیرحسین صادقی، اشپیتیم آرفی، فرزاد آشوبی و رودریگو، تیم خوبی را برای حضور در یازدهمین دوره لیگ برتر بستیم و در این شرایط تنها یک بازیکن خارجی دیگر را جذب خواهیم کرد تا کارمان در فصل نقل و انتقالات به صورت رسمی به پایان برسد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با ابراز امیدواری از اینکه تیم فوتبال این باشگاه در لیگ یازدهم عملکرد پرفروغی داشته باشد، در مورد قرعه‌کشی این مسابقات اظهار داشت: در بازی اول میزبان صبای قم هستیم و تمام تلاش ما این است لیگ را با موفقیت شروع کنیم. من امیدوارم بتوانیم در این فصل فوتبال زیبایی را ارائه دهیم و نظر تماشاگران‌مان را از نظر نوع بازی و زیبایی جذب کنیم.

 

وی همچنین خاطرنشان کرد: آرزوی همه این است که لیگ یازدهم از نظر کمی، کیفی و نظم و انضباط، به بهترین شکل برگزار شود و تیم‌ها بتوانند با ارائه بازی‌های خوب، نظر همه را جلب کند.

جعفری در مورد آخرین وضعیت محرومیت دو جلسه‌ای تماشاگران این تیم تاکید کرد: منتظر رای نهایی کمیته استیناف هستیم تا در این خصوص تصمیم لازم را اتخاذ کنند. البته من از دوستانم در فدراسیون خواهش می‌کنم اجازه دهند تماشاگران تراکتورسازی بتوانند از همان ابتدای لیگ با حضور در ورزشگاه به زیبایی‌ها مسابقات کمک کنند.

وی در مورد برگزاری دربی شهر تبریز در هفته پنجم اظهار داشت: درست است بازی دربی همیشه شرایط خاص خودش را دارد و بازیکنان در زمین رقیب هستند اما ما دو تیم از یک شهر هستیم و رفاقت خاصی با هم داریم.

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در پایان در مورد هدفگذاری این باشگاه با قلعه‌نویی در لیگ یازدهم گفت: هدفگذاری در تیم ایجاد فشار و حاشیه می‌کند، قطعا همه تیم‌ها با سرمایه گذاری که انجام می‌دهند، در اندیشه قهرمانی یا کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند و ما هم تلاش می‌کنیم با توجه به برنامه‌ریزی، هدایت کادر فنی و نفراتی که در اختیار داریم، نتایج خوبی را کسب کنیم.