تبلیغات
اخبار ورزشی - سیدصالحی: هواداران استقلال، حلالم كنید
اخبار ورزشی
چهارشنبه 15 تیر 1390

سیدصالحی: هواداران استقلال، حلالم كنید

چهارشنبه 15 تیر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :محمد

مهاجم تیم فوتبال سپاهان پس از جدایی از استقلال نامه خداحافظی نوشت.

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، سیدمهدی سیدصالحی که همواره در طول حضورش در استقلال برای هواداران احترام و ارزش خاصی قائل بود با جدایی از این تیم در نامه‌ای از دوستداران آبی خداحافظی کرد. متن این نامه به شرح زیر است:

" با سلام خدمت تمام هواداران بزرگ و دوست‌داشتنی استقلال. من، سیدمهدی سیدصالحی در تمام مدتی که در استقلال حضور داشتم با تمام وجود این تیم را دوست داشتم اما شرایطی پیش آمد که دیگر صلاح ندیدم در استقلال بمانم. جدا شدن از استقلال برایم سخت بود. جدا شدن از تیمی که با آن یک عمر زندگی کردم و تمام آرزوهایم را با حضور در آن تعبیر شده می‌دیدم اما قسمت و تقدیر این بود که از استقلال جدا شوم.

از هواداران استقلال می‌خواهم کم و کاستی‌هایم را در این تیم ببخشند و بدانند همیشه با تمام وجود برای تیم‌شان بازی کردم. امیدوارم باز هم امیدوارم هواداران استقلال حلالم کنند و مطمئن باشند سید آبی‌پوش بود و آبی‌دوست خواهد ماند.

اگر سپاهان را به عنوان تیم جدیدم انتخاب کردم به این دلیل بود که فوتبالم را با این تیم شروع کردم. 6 سال در این تیم حضور داشتم و به خاطر همین تصمیم گرفتم بعد از جدایی از استقلال پیراهن سپاهان را بر تن کنم.

واژه جدایی خیلی برایم سخت است. جدا شدن از تیمی که همیشه دوستش داشتم کار آسانی نیست اما ان‌شاءالله که دوباره به تیم برمی‌گردم.

از دکتر فتح‌الله‌زاده و پرویز مظلومی که فوتبالم را در سال گذشته مدیون آن‌ها هستم باز تشکر می‌کنم آنها فصل گذشته که من مصدوم بودم به پای من ایستادند تا به تولدی دوباره برسم، خدا را شاکرم که با بازگشتم توانستم گل‌های مهمی برای استقلال بزنم بدترین خاطره‌ام از حضور در استقلال به مصدومیتم برمی‌گردد و شیرین‌ترین خاطراتم وقتی است که برای استقلال بازی می‌کردم. این لطف خدا را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم. کاش می‌شد از استقلال جدا نشوم اما تقدیر این بود تا من امروز با حسی تلخ از تیم محبوبم جدا شوم. ان‌اشاءالله که روزی دوباره در استقلال حضور پیدا ‌‌کنم. "