تبلیغات
اخبار ورزشی - پورحیدری: غیبت مجیدی قبل از اردو هماهنگ شده بود
اخبار ورزشی
چهارشنبه 15 تیر 1390

پورحیدری: غیبت مجیدی قبل از اردو هماهنگ شده بود

چهارشنبه 15 تیر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :محمد

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: غیبت مجیدی در اردوی کردان هماهنگ شده و خبرهای دیگر کذب محض است.

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، منصور پورحیدری در مورد اردوی آبی پوشان در کردان اظهار داشت: تیم اردوی خوبی را در کردان سپری می‌کند و شرایط بدنی بازیکنان روز به روز مطلوب‌تر می‌شود. یقین دارم تا آغاز لیگ بازیکنان با بهترین شرایط بدنی و فنی وارد مسابقات می‌شوند.
وی در مورد برخی شایعات در مورد مجیدی گفت: قبل از آغاز اردو مجیدی با کادر فنی هماهنگ کرده بود که در چنین تاریخی برای درمان فرزندش اردوی استقلال را ترک کند که کادر فنی با درخواست کاپیتان خود موافقت کرده بود. امیدواریم فرزند مجیدی سلامت خود را خیلی زود بازیابد و هر مطلب دیگری که در این میان گفته می‌شود کذب محض است.
پورحیدری با تأیید لغو اردوی ترکیه ادامه داد: تعدادی از بازیکنان در اردوی تیم ‌ملی هستند و کادر فنی ترجیح داد با یک تیم ناقص به اردو نرود، بنابراین اردوی بعدی استقلال هم در ایران برگزار می‌شود.

سرپرست استقلال در مورد قرعه‌کشی لیگ‌برتر تصریح کرد: اعتقاد دارم قرعه چندان بدی نداریم. اگر بازی اول‌مان با حریف قدرتمندی است نباید فراموش کنیم این مسئله دو طرفه است و برای آنها نیز وجود دارد. به هر صورت تمامی تیم‌ها نیاز به زمان دارند و چند هفته‌ای طول می‌کشد تا شرایط لازم را به دست بیاورند و کیفیت اصلی خود را نشان دهند و یقیناً استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست.

پورحیدری در پایان گفت: منتظر بازگشت ملی‌پوشان از اردوی اتریش هستیم تا با نفرات مورد نظر قرارداد رسمی منعقد کنیم و هرچه زودتر با یک تیم کامل تمرینات بدنسازی و تاکتیکی را آغاز کنیم. شخصاً خوشبین هستم تا امسال تیمی خوب و کامل را ببندیم تا در هر جام مدعی جدی باشیم.