تبلیغات
اخبار ورزشی - صالح: وضعیت طالب‌لو هنوز مشخص نیست
اخبار ورزشی
جمعه 17 تیر 1390

صالح: وضعیت طالب‌لو هنوز مشخص نیست

جمعه 17 تیر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :محمد

سرمربی تیم فوتبال سایپا البرز گفت: وضعیت وحید طالب لو برای حضور در سایپا هنوز مشخص نیست.

مجید صالح درباره شرایط تمرینی تیم سایپا اظهار کرد: شرایط تیم خوب است و هفته سوم تمرین‌های بدنسازی هم به پایان رسید و دقیقا 23 روز است که در تمرینات بدنسازی هستیم.

 وی افزود: اگر اولین تیم نباشیم جزو اولین تیم‌هایی هستیم که تمرینات خود را آغاز کرده ایم. تمرین های ما از 24 خرداد آغازشد و در حال حاضر هفته سوم تمرین ها را نیز پشت سر گذاشتیم.

 صالح درباره اردوی اردبیل اظهار کرد: اردوی اردبیل فاز دوم تمرین‌ها بود و اردوی خوبی هم بود. چون اوج فشار تمرینی ما در اردوی اردبیل بود.

 سرمربی تیم سایپا درمورد اردوی این تیم در کشور ترکیه بیان کرد: از بیست و دوم تیر برای انجام اردوی تدارکاتی به ترکیه می رویم. در این اردو بازی‌های تدارکاتی هم داریم که یکی از آنها با تیم سوپر لیگ ترکیه است.

 صالح درباره حریفان تدارکاتی سایپا در اردوی ترکیه عنوان کرد: چون تیم های ایرانی هم در ترکیه حضور پیدا می کنند شاید یک بازی تدارکاتی با یکی از آنها که اعلام آمادگی ‌کنند داشته باشیم. علاوه بر این با یک یا دو تیم دیگر بازی می کنیم که اگر تیم معمولی هم باشد مشکلی ندارد.

 وی افزود: در این اردو دنبال کارهای تاکتیکی هستیم، در کنارش هم تمرینات بدنسازی‌مان را نیز ادامه می‌دهیم. اما بیشتر بخش‌های تمرینی مان مربوط به کارهای تاکتیکی است.

 مجید صالح در مورد بازیکنان جدیدش نیز گفت : روزبه شاه علیدوست از تیم پاس و حامد شیری را از نساجی مازندران جذب کردیم و به ما اضافه شده‌اند.

 سرمربی تیم سایپا خبر پیوستن وحید طالب لو دروازه بان فصل گذشته استقلال به سایپا را رد کرد و گفت: وضعیت طالب لو هنوز مشخص نیست.