تبلیغات
اخبار ورزشی - آخرین اخبار تیم داماش گیلان
اخبار ورزشی
جمعه 17 تیر 1390

آخرین اخبار تیم داماش گیلان

جمعه 17 تیر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :محمد

خرید یک دستگاه اسکوربورد، افزایش نوردهی نورافکن‌ها، بازسازی ونوسازی رختکن‌ها، تعویض نیمکت ذخیره‌ها، تعویض سیستم صوتی، نصب دوربین‌های امنیتی، ساخت جایگاه ویژه خبرنگاران ...

 

تمرینات تیم فوتبال داماش گیلان طبق روال گذشته در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود. بر این اساس تمرین صبح مختص کار بدنسازی و تمرین عصر مختص کارهای تاکتیکی خواهد بود. داماشی‌ها بعد از ظهر پنجشنبه(دیروز) و جمعه(امروز) تمرین ندارند و مجددا از روز شنبه تمرینات را در زمین ورزشی دانشگاه واقع در کیلومتر6 جاده تهران پی خواهند گرفت. قرار است دو بازیکن تازه‌وارد دیگر یعنی مهدی مهدوی‌کیا و محمد محمدی نیز طی روزهای شنبه یا یکشنبه به جمع بازیکنان داماش گیلان ملحق شوند.

محمدصادق رفت، میکائیلی برگشت

در روزهای اخیر شایعات زیادی از خروج 2بازیکن داماش گیلان به نام‌های مسعود میکائیلی و سپهر محمدصادق حکایت داشت و حضور میکائیلی با لباس شخصی در چند روز و عدم حضور محمدصادق خود مهر تائیدی بر این ادعا داشت. بر اساس شنیده‌ها به نظر می‌رسد مشکل مسعود میکائیلی کاملا برطرف شده و این بازیکن طی چند روز اخیر نیز در تمرینات حضور داشته و قرارداد یک‌ساله دیگری را با باشگاه داماش گیلان به امضا رسانده است اما سپهر محمدصادق که نیم‌فصل دوم فصل گذشته از تیم نفت تهران به جمع بازیکنان داماش گیلان پیوسته بود دیگر در تیم حضور نخواهد داشت.

آماده‌سازی ورزشگاه عضدی با همیاری داماش

علی احمدی سروانی مدیر روابط عمومی باشگاه داماش گیلان اظهار داشت: با تلاش‌های مستمر و مثمرثمر هیات فوتبال استان گیلان و رایزنی‌های این نهاد با سازمان لیگ‌برتر و همچنین همیاری و همکاری شورای تامین استان به‌خاطر موفقیت تیم داماش گیلان و همچنین احترام به هواداران تیم، مسابقات تیم داماش گیلان در دوره یازدهم لیگ برتر فوتبال در این استادیوم برگزار خواهد شد.

وی افزود: به همین خاطر ایرادات و اشکالات این ورزشگاه مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به رفع آن‌ها اقدامات لازم در حال اجراست. خرید یک دستگاه اسکوربورد، افزایش نوردهی نورافکن‌ها، بازسازی ونوسازی رختکن‌ها، تعویض نیمکت ذخیره‌ها، تعویض سیستم صوتی، نصب دوربین‌های امنیتی، ساخت جایگاه ویژه خبرنگاران با شرایط مناسب و مدرن، ساخت اتاق کنفرانس مطبوعاتی، ساخت اتاق کنترل و ساخت جایگاه صداوسیما از برنامه‌های باشگاه داماش در این ورزشگاه است که با همکاری تربیت‌بدنی استان و هیات فوتبال در حال انجام است.

فراخوان داماش برای نونهالان و خردسالان

باشگاه داماش گیلان در رده‌های سنی 6 تا 9سال، 10 تا 12سال و 13 تا 15سال از افراد علاقه‌مند جهت استعدادیابی و حضور در تیم‌های پایه این باشگاه ثبت‌نام به عمل می‌آورد. علاقمندان می‌توانند همه‌روزه به‌جز روزهای تعطیل تا تاریخ 31تیرماه از ساعت16 تا 19 به دفتر باشگاه مراجعه و با ارائه دو قطعه عکس و یک برگ فتوکپی شناسنامه ثبت‌نام به عمل بیاورند.

رنگ پیراهن تغییر نخواهد کرد

رنگ پیراهن امسال تیم داماش گیلان برخلاف شایعات مطرح شده تغییر نخواهد کرد اما طراحی روی پیراهن تغییراتی را خواهد داشت. بر این اساس پیراهن اول داماش گیلان مانند سال گذشته آبی سرمه‌ای، پیراهن دوم قرمز و پیراهن سوم نیز سفید خواهد بود.