تبلیغات
اخبار ورزشی - با مربی اختصاصی روزی 3 ساعت تمرین می‌كنم
اخبار ورزشی
شنبه 18 تیر 1390

با مربی اختصاصی روزی 3 ساعت تمرین می‌كنم

شنبه 18 تیر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :محمد

مهدوی‌كیا: به سومدیك در آلمان لقب گربه داده‌اند!

خیلی‌ها منتظر بودند كه فصل آینده، مهدی مهدوی‌كیا را با پیراهن پرسپولیس ببینند ولی رفتارهای عجیبی از سوی باشگاه پرسپولیس در مورد این بازیكن صورت گرفت و مهدی در نهایت راهی داماش گیلان شد. 

 
این موضوع اصلا برای مهدوی‌كیا خوشایند نبود و بی جهت نیست كه مهدوی‌كیا نمی‌خواهد یك كلمه در مورد پرسپولیس حرف بزند. مهدی دقایقی با ایران ورزشی حرف زد و به سوالات پاسخ داد. 
 
آقا مهدی، از چه زمانی در تمرین‌های داماش شركت می‌كنید؟ 
از دیروز-یکشنبه- در تمرین‌های داماش حاضر می‌شوم. 
فكر می‌كنید امیر عابدینی تیم خوبی بسته یا داماش باید برای فرار از سقوط بجنگد؟ 
به نظر من تیم خوبی بسته شده است. در خط دروازه گلر خوبی مثل محمد محمدی به تیم اضافه شده. دو مدافع وسط داماش سال گذشته هم در این تیم بودند كه یكی از آنها برزیلی است و سابقه بازی در هانزاروستوك را دارد و دفاع دیگر آلمانی- كنگویی است كه سابقه بازی در آلمان را داشته و سپس به فوتبال لهستان رفته است. در پست هافبك دفاعی یك بازیكن برزیلی اضافه شده و بازیكنان دیگری مثل مهدوی و زنیدپور نیز حضور دارند. مهدوی بازیكن تاثیرگذاری است كه نقش مهمی در داماش دارد و در خط حمله هم چند مهاجم خوب داریم. به نظر من داماش تیم خوبی دارد. 
بالاخره شما كاپیتان داماش خواهید شد یا محمدرضا مهدوی؟ 
مهدوی كاپیتان است. 
ولی او گفته كه در حضور مهدوی‌كیا كاپیتان نمی‌شوم. 
مهدوی بازیكن تاثیرگذار داماش است كه سال گذشته هم با این تیم به لیگ برتر آمد. او قطعا كاپیتان تیم است. 
فصل گذشته تمامی بازیكنان استیل‌آذین عملكرد ضعیفی داشتند. حالا شرایط بدنی خودتان چطور است؟ 
من یك فصل بد در استیل‌آذین داشتم كه اصلا دوست ندارم در موردش حرف بزنم و به گذشته فكر كنم. در حال حاضر سه هفته است كه مربی اختصاصی گرفته‌ام و روزی سه ساعت تمرین می‌كنم. 
راستی شنیده‌اید كه حمید استیلی از شما معذرت‌خواهی كرده؟ 
من در مورد پرسپولیس حرفی ندارم و فقط برای این تیم آرزوی موفقیت می‌كنم. در مورد این تیم لطفا سوال نكنید. 
پرسپولیس در صورت عدم توافق با هنكه می‌خواهد رالف سومدیك را به كادر فنی اضافه كند. شما با این مربی در هامبورگ كار كرده‌اید و با خصوصیات او آشنا هستید، درست است؟ 
سومدیك دروازه‌بان افسانه‌ای باشگاه بوخوم است كه در آلمان به او لقب گربه داده‌اند. او در بوخوم به عنوان مربی دروازه‌بانان دستیار تاپ مولر بود كه با این مربی به هامبورگ آمد. وقتی تاپ مولر از هامبورگ رفت، سومدیك در این تیم ماند و به عنوان دستیار اول در كنار توماس دال كار می‌كرد. او بعد از هامبورگ همراه با دال به دورتموند رفت و بعد راهی تركیه شد، الان هم اطلاع دقیقی ندارم كه كجا است. 
ولی هنكه بهتر از سومدیك نیست؟ 
هنكه دستیار هیتسفلد بود و یك مربی شناخته شده است، من اما با او كار نكرده‌ام و فكر نمی‌كنم بتوانم این دو نفر را با هم مقایسه كنم.

آیا بازیکن جدیدی برای تیم داماش جذب نمی کنید؟

چرا قرار است سه بازیکن خوب آلمانی در تمرینات تیم شرکت کنند من تلاشم این است که در این فصل سه بازیکن واقعا آماده و خوب جذب تیم داماش شوند.